Blogáčik

Píšem o tom, čo ma baví… Marketing | WEB | SEO | ŠPORT

Moje projekty

diplomové a bakalárske práce na mieru

Diplomovky-bakalarky.eu

Spoločnosť Badiwema Consulting, s.r.o. sa zaoberá poradenstvom pre vysokoškolákov. Pomáha pripraviť podklady pre diplomové práce, ale aj pre iné záverečné VŠ práce. V tíme združujeme viac ako 145 autorov.

podklady pre bakalárske práce

Bakalarske-prace.eu

Rovnako aj projekt bakalarske-prace.eu je projektom spoločnosti Badiwema Consulting, s.r.o. a je subprojektom k hlavnému projektu diplomovky-bakalarky.eu. Tiež sa zaoberá odborným poradenstvom pre vysokoškolákov.

bakalárske práce na mieru

Bakalarky-diplomovky.sk

Rovnako ako projekt bakalarske-prace.eu je aj táto doména subprojektom k doméne diplomovky-bakalarky.eu. Pričom sa hlbšie zaoberá práve pomoci študentom bakalárskeho štúdia.

poradenstvo pre vysokoškolákov

Vs-poradenstvo.sk

Blog je venovaný vysokoškolským študentom, ktorí tam nájdu dôležité informácie, novinky v zákone, rady a tipy ako lepšie prežiť študentský život, ako aj e-book: Ako písať diplomovú prácu

medium.com diplomové práce

Medium.com

Aby toho nebolo málo, tak som zriadil aj na medium.com blog pre vysokoškolákov, ktorí svojimi príspevkami cieli na hlavný projekt diplomovky-bakalarky.eu. Tiež sa tam dočítate rôzne články, ktoré sledujú problematiku VŠ štúdia.

mihalovic.net - výroba www stránok

Mihalovic.net

Túto stránku som “spáchal” niekoľko rokov dozadu. Hlavnou myšlienkou je výroba www stránok v prostredí wordpress. Nejde o hlavnú zárobkovú činnosť, ale ako hobby ma to celkom baví.

Tipy na futbal

Tipy na futbal

Futbal ma baví od detstva a keď mám čas, tak niekedy napíšem analýzu futbalového zápasu. Potom sa pri pozeraní zápasu teším, ak som priebeh zápasu predpovedal správne. Celkom mi to ide, pozrite štatistiku.

Futbal VsFZ - na východe

Futbal-vychod.eu

Tento portál som vytvoril v roku 2009 a sám ho rok spravoval. Neskôr pre nedostatok času som ho posunul firme Dacysimo, s.r.o., ktorá ho spravuje dodnes. Som však aktívnym členom redakčného tímu.

Futbalové potreby - všetko pre futbal

Futbalove-potreby.sk

Obchod futbalové potreby je netradičným druhom eshopu. Ide o kampaňový predaj, kde sa kampane striedajú po 2 týždňoch a predáva sa vždy len jeden produkt. Veľmi efektívne, odporúčam.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

O blogu

Príspevky na tomto blogu sa vôbec nemusia zhodovať s teóriou o marketingu, tvorbe www stránok, či teoretických poznatkov o SEO. Som samouk a príspevky publikujem na základe vlastných poznatkov a výsledkov z praxe. Veľmi rád privítam názory múdrejších v komentároch pod každým článkom ;-)

%d bloggers like this: