Blogáčik

Píšem o tom, čo ma baví… Marketing | WEB | SEO | ŠPORT

Sociálna práca – úzka špecializácia

Prevádzkovaním webov, ktoré sa zameriavajú na pomoc študentom pri spracovaní záverečných prác treba dať iný rozmer, keďže na trhu je už viacero firiem, ktoré takéto služby pre študentov ponúkajú.

Takejto činnosti sa prostredníctvom rôznych stránok venujem od roku 2013. Za posledný polrok na trhu takýchto spoločnosti pribudlo ako húb po daždi a preto je na čase vyskúšať niečo nové v tomto smere.

Na Slovensku neexistovali stránky, ktoré by sa venovali úzko špecializovanej skupine študentov, ktorí študujú dosť rozšírený odbor. Keďže ide o odbor, ktorý má hádam najviac externých študentov (percentuálne najväčší podiel klientov), tak skúsim experiment. Ide o odbor, ktorý sa dá študovať na 10 VŠ, alebo univerzitách a je to sociálna práca. Zhromaždením autorov, ktorí v praxi pracujú a venujú sa sociálnej práci vnikol portál www.socialna-praca.sk.

Jeden z článkov bol publikovaný aj na medium.com pod názvom Diplomové práce pre odbor sociálna práca, kde je rozobraté čo všetko stránky ponúkajú pre koho sú a ako vieme pomôcť študentom, ktorí študujú v odbore sociálna práca. Viac informácii nájdete aj na samotnej stránke, kde sa dá spraviť objednávka podkladov diplomovej práce v odbore sociálna práca.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Informácia

This entry was posted on 31. októbra 2014 by in Bakalárske práce, Diplomové práce, Záverečné práce and tagged , , .

O blogu

Príspevky na tomto blogu sa vôbec nemusia zhodovať s teóriou o marketingu, tvorbe www stránok, či teoretických poznatkov o SEO. Som samouk a príspevky publikujem na základe vlastných poznatkov a výsledkov z praxe. Veľmi rád privítam názory múdrejších v komentároch pod každým článkom ;-)

%d bloggers like this: