Blogáčik

Píšem o tom, čo ma baví… Marketing | WEB | SEO | ŠPORT

Pomôžte pri testovaní…

Pustili sme sa do nového projektu, ktorého podstatou by mala byť podpora amatérskych športovcov a športových oddielov na Slovensku. Celé je to založené na potrebe napredovania športu na Slovensku. Keďže podpora štátu na amatérskych športovcov zabúda, rozhodli sme sa konať dobro a pomáhať my.

Logo Podporujeme športovcovV minulosti sme podnikali v oblasti predaja športových potrieb a našimi zákazníkmi boli práve amatérsky športovci a športové kluby. Videli sme, ako ťažko dokázali financovať svoj športový klub a čo si mohli a nemohli dovoliť. Financovanie amatérskeho športu na Slovensku je náročné a malé športové oddiely sú odkázané na príspevky z mestského či obecného rozpočtu. Často si kluby môžu dovoliť len nákup nevyhnutných potrieb na fungovanie. O sústredeniach môžu len snívať, ak sa nenájde nejaký sponzor, ktorý im to zaplatí.

Preto sme prišli s nápadom ako pomôcť amatérskemu športu. Vytvorili sme portál www.podporujeme-sportovcov.eu, prostredníctvom ktorého ponúkame jednotlivcom aj oddielom financovanie ich projektov trochu ináč. Ide o spôsob financovanie na základe malých príspevkov veľkého počtu ľudí (crowdfunding).

Ponúkame možnosť vytvoriť si na stránkach kampaň, na ktorú budú návštevníci stránok prispievať v ľubovoľných sumách (napríklad aj 0,10€), podľa sympatii. Po zadaní kampane sa zadávateľ môže inšpirovať e-bookom Ako financovať amatérsky šport prostredníctvom projektu Podporujeme športovcov, kde je podrobne rozpísané, aké kroky je potrebné urobiť, aby ste maximalizovali príspevky z kampane. Po skončení kampane budú vyzbierané prostriedky zaslané na účet zadávateľa kampane.

Chceli by sme teda požiadať všetkých, ktorí si prečítali tento článok, aby nám pomohli otestovať stránky projektu Podporujeme športovcov. Momentálne sme ešte nezačali s prezentáciou projektu na verejnosti, stránky chceme najprv otestovať. Našim cieľom je, aby návštevník, ktorý stránky navštívi prvý krát, hneď pochopil o čo sa jedná, aký to ma prínos, ako to funguje a ako to využiť v prospech športu. Preto by sme Vás chceli poprosiť, aby ste očkom prebehli stránky a napísali nám na info@podporujeme-sportovcov.eu nedostatky a to, čo Vám nebolo jasné hneď na prvý krát, bez toho aby ste ďalšie informácie museli hľadať inde.

Vopred Vám ďakujeme, lebo aj týmto počinom prispejete k rozvoju amatérskeho športu na Slovensku.

PS: Tí, ktorým je všetko jasne a majú potrebu v rámci športu niečo financovať si môžu vytvoriť svoju kampaň už teraz

Pridajte sa k nám na našich facebook stránkach Podporujeme športovcov

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Informácia

This entry was posted on 13. mája 2014 by in Nezaradené, Weby.

O blogu

Príspevky na tomto blogu sa vôbec nemusia zhodovať s teóriou o marketingu, tvorbe www stránok, či teoretických poznatkov o SEO. Som samouk a príspevky publikujem na základe vlastných poznatkov a výsledkov z praxe. Veľmi rád privítam názory múdrejších v komentároch pod každým článkom ;-)

%d bloggers like this: