Blogáčik

Píšem o tom, čo ma baví… Marketing | WEB | SEO | ŠPORT

Celkom príjemné, keď o Vás píšu

S dáždnikom Chargebrella sa posúvame každým dňom ďalej a v podstate sme ešte stále na začiatku. Momentálne je to v štádiu výroby prototypu. No pomaličky sa obzeráme po medializácii a hľadáme cestičky ako sa dostať medzi ľudí.

img_7041Prvý oficiálny článok o Chargebrelle mimo našej publikácie bol zverejnený 7.5.2014 na portáli, ktorý sa svojim obsahom venuje slovenským startupom. Oslovil ma jeden z redaktorov, či by som mu neposkytol bližšie informácie o projekte, ako sa vyvíja, čo máme nové.

Napísal o nás Marek Lavčák, ktorému sme boli známi už z podujatia, ktoré sa konalo na košickej Technickej Univerzite v marci pod názvom Startup Weekend Košice 2014. Tam sme sa s Marekom spoznali a teraz si na nás takouto cestou spomenul, za čo sme mu veľmi vďační.

Tu je úryvok z článku, viac si prečítajte v článku CHARGEBRELLA: DÁŽDNIK ZO SLOVENSKA, KTORÝ VÁM NABIJE MOBIL

Človek môže byť akokoľvek šikovný, ale takmer nikto nerozbehne úspešný biznis úplne sám. Vždy za tým stojí viac ľudí. Jednou z nosných častí každého startupu je teda dobrý tím. Na StartupWeekende v Košiciach, ktorý sa konal v marci tohto roku, sa dal dokopy skvelý tím. A to úplnou náhodou.

Zdroj: http://www.startitup.sk

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Informácia

This entry was posted on 9. mája 2014 by in Nezaradené and tagged , , .

O blogu

Príspevky na tomto blogu sa vôbec nemusia zhodovať s teóriou o marketingu, tvorbe www stránok, či teoretických poznatkov o SEO. Som samouk a príspevky publikujem na základe vlastných poznatkov a výsledkov z praxe. Veľmi rád privítam názory múdrejších v komentároch pod každým článkom ;-)

%d bloggers like this: